Opis
Prestiżowa lokalizacja w Starym Wilanowie, blisko Pałac w Wilanowie, Pole golfowe. Doskonałe miejsce do wypoczynku dla wymagających. Piękna duża działka 1000m2 z eleganckim domem. Piękny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia z nowoczesnym AGD, przestronne wnętrza, 4 sypialnie, łazienki, garderoby. Dom wolno-stający w stylu włoskiej willi, 2 sypialni 25m2/25m2, 1 duza łazienka 8m2, 2 mały pokoje ok 7/15m2, wielki salon 50m2, kuchnia wc na parterze.
Dobra komunikacja. Prezentacja lokalu, nieruchomości wyłącznie przez Agenta Art-Service. Polecam więcej informacji i ofert www.ARTSERVICE.waw.pl nie publikowanych w net wysyłam na maila zapraszam.
Podane oferty nieruchomości stanową zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.