Opis
Doskonała lokalizacja w nowym i nowoczesnym budownictwie w miasteczku Wilanów, sklepy, kawiarenki, usługi, dobra komunikacja również do metra. Z drugiej strony Pałac w Wilanowie. Okna od strony patio ciche i przyjazne. Przestronny salon z dużymi oknami i kuchnia aneks z nowym AGD, taras 7m2 i ogródek 25m2, duża sypialnia z osobnym wyjściem do ogródka. Przedpokój z szafą, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Mieszkanie wyposażone w dobrej jakości sprzęt (podwójne łóżko w sypialni, rozkładaną kanapę narożną w salonie, pytę indukcyjną, zmywarkę, piekarnik, lodówkę, pralkę, odkurzacz, deskę do prasowania, szafę wnękową w przedpokoju i sypialni). Miejsce postojowe w garażu +250,-pln. Prezentacja nieruchomości wyłącznie przez Art-Service Real Estate Strategy Nieruchomości zapraszam.
Zapraszam do oglądania. Polecam więcej informacji i ofert na Naszej stronie www,ARTSERVICE,waw,pl a nie publikowane oferty w internecie wysyłam na maila zapraszam.
Podane ogłoszenia nieruchomości stanową jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71. KC i nie stanowią oferty określonej w Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Art.-Service Nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Mamy odznakę Rzetelna Firma.
Dodatkowe informacje: umeblowane, ochrona, internet, TV kablowa, winda, garaż